Pulsní světlo IPL - trvalá depilace

bezbolestná depilace. Splňuje vše, co se čeká od moderní epilace jako je rychlé odstranění chloupků na jakékoli části těla. Jedná se o permanentní fotoepilaci, která ničí chloupky i s kořínky.

Hlavní účiny pulsního světla

Intenzivní světelný puls prochází kůží a reaguje s tkání obsahující barvivo. Dochází k fototermickému efektu, tedy krátkodobému přehřátí tkáně v místě, kde se nachází vlasový folikul, případně pigmentová skvrna.

Celková velikost plochy jednoho pulsu je  7,5 cm2 (3 x 2,5 cm). Na jednotlivé části těla potřebujete jenom malé množství pulsů. Přibližný počet je: záda 220 pulsů, nohy 125 pulsů, linie bikin 14 pulsů, podpaží 8 pulsů, horní ret 4 pulsy.

Nejčastějším použitím IPL (pulsního světla) je epilace. Pokožka reaguje na světlo pozitivně, proto dochází také k omlazení ošetřené pokožky jejímu zpevnění a vyhlazování vrásek díky stimulaci podkožního kolagenu.

Ošetření se provádí přístrojem  i-Pulse™, který na rozdíl od dalších přístrojů obsahuje 2 xenonové výbojky, někdy je nestrávně označován jako IPL Laser.

Obsah tohoto webu je chráněn proti nelegálnímu kopírování: Chráněno pomocí Copyscape - kontrola duplicitního obsahu